MÜŞTERİLERİMİZE VERİLEN DESTEK KURALLARI

Instagram Asistan yetenekleri web sayfasında belirtilmiş, satış sözleşmesi çerçevesinde müşterilerine sunulmuş standart işlevleri olan bir uygulama paketidir. Uygulamanın kullanıcı bilgisayarında çalışabilemesi için gereken minimum gereksinimler web sitesinde belirtilmiş olup minimum gereksinimleri kapsamayan kullanıcı donanımları ve işletim sistemleri uygulama için verilen desteği ortadan kaldırır.

Instagram Asistan uygulaması için yazılım desteği, uygulama devreye alındıktan sonra oluşabilecek hataları analiz etme ve uygulamanın çalışmamasına neden olan uygulamadan kaynaklı sorunlara çözüm bulunmasını içerir. Destek faaliyeti, uygulamada web sitesi tanıtımında belirtilen özelliklerin ve satış sözleşmesi çerçevesinde sunulan uygulama imkanlarının dışında bir geliştirmeyi ve faaliyeti kapsamaz.

DizaynSite, siz tüm güncellemeleri kabul edip yükleyinceye veya etkinleştirinceye kadar YAZILIM için destek sağlamayı durdurabilir. DizaynSite, güncellemelerin ne zaman uygun olacağını ve uygun olup olmayacağını tamamen kendi takdiriyle belirler ve DizaynSite'nin size herhangi bir Güncelleme sunma yükümlülüğü yoktur.

DizaynSite, en yeni sürüm haricindeki herhangi bir YAZILIM sürümüne yönelik güncellemeleri Instagram Asistan’ın kullanımını destekleyen güncellemelerin sağlanmasını kendi takdiriyle durdurabilir.

DizaynSite E-mail yolu ile, uygulama lisans sahibi kullanıcıya uzaktan destek verir. Kullanıcı yerinde destek hizmeti yoktur. Yazılımdan kaynaklandığı analizler sonucu tespit edilen hatalar geliştirme süreçlerine uygun olarak en kısa sürede düzeltilir ve yaynılanacak son güncelleme paketine dahil edilir. Müşterilerimizden gelecek talepler doğrultusunda uygulamada ek geliştirme yapılması DizaynSite'nin takdirindedir.

Uygulama kullanımında karşılaşılan sorunları destek@instagrasist.com adresine Müşteri numaranız, kayıtlı email adresiniz ile birlikte, kişisel iletişim bilgileriniz ile karşılaşılan hataları, varsa hata mesajları ve ekran görüntüleri ile iletebilirsiniz.